Sağlıklı Yaşam İçin Botanik LİFE Fitness Tercih Edilmeli

2390

Karaağaç da Sporun Adresi Botanik LİFE Fitness…

Hatay da sağlıklı yaşam ve spor dünyasının yakından tanığı isim Çiğdem ÇAMKES, Arsuz ilçesinin Karaağaç mahallesinde eksikliği hissedilen spor salonunu bölge halkına aile şirketi olarak kazandırarak Botanik LİFE Fitness olarak hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmeye devam ediyor.

Forever Fit, Plates, Spin bike ve Fitness çalışmalarının yapıldığı salon Arsuz ve İskenderun halkının büyük ilgisini görüyor.

Başta Sağlığı getiren ve atalarımızdan bugüne bir çok dalda dünyaya örnek olduğumuz sporun önemini açıklayan Çiğdem ÇAMKES;’Bedensel yönden sağlıklı olan insan biz duygusunu geliştirerek, takım ruhunu ve kendine güvenini kazanmış, milli ve manevi amaçların niteliklerini taşıyan, küçüklerini seven ve koruyan, büyüklerine saygılı, vatanını ve milletini seven; başta Atatürk olmak üzere Türk büyüklerini kendine örnek alan, davranışlarını kontrol edebilen, doğru, temiz, düzenli, öz güveni, disiplin, özgür zamanlarını yararlı ve zevkli çalışmalarla değerlendirebilen birer vatandaş olarak yetişmelerinin gerektirdiği her türlü organize fiziksel faaliyetler Beden Eğitimi çalışmalarıyla gerçekleştirilmektedir. İyi bir moral ölçüleri içerisinde gelişmiş kemik, kas yapısı ve iyi bir duruş alışkanlıkları kazandırır.
Kültürel zevk, duyarlılık sağlar.
Serbest zamanları değerlendirme davranış ve becerileri kazandırır.Yeni bir gün ve faaliyete istekli ve kuvvetli başlamayı sağlar.
Toplumsal sorumluluğu geliştirir.
Kendini kontrol etmeyi, başkalarına kurallara saygıyı öğretir.
Ölçülü ve planlı bir şekilde çalışmayı ve dinlenmeyi öğretir.
Birlikte olma, birlikte iş yapma ve bireyin toplumda kendisini belirlemesine olanak veren spor herşeyden önce sağlıklı bir yaşamı da beraberinde getirir’ diyerek fazla kilolarından rahatsız 7 den 70’e tüm vatandaşlarımızı spora davet etti.

Botanik LİFE Fitness İletişim;
Karaağaç Mahallesi Karaağaç Belediyesi Arkası 468 Sokak No:22
Arsuz, Hatay, Turkey
GS: 0537 916 4137 -.0507 123 6042

CEVAP VER