Mmk SteelOrbis Konferansına Sponsorluk Yapti.

1366

MMK Metalurji, SteelOrbis tarafından 12 Ekim 2017 Perşembe günü İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen konferansın platin sponsorlarından biri oldu.
Piyasadaki son gelişmelerin paylaşılabildiği bir ortam sunmakta olan SteelOrbis Piyasa Sohbetleri birçok sektör temsilcisini bir araya getirerek hem toplantı hemde geçmişten günümüze çelik sektörünün değerlendirilmesine olanak sağladı.
Mmk’nın Platin sponsor olarak katıldığı SteelOrbis İskenderun Piyasa Sohbetleri toplantısında, gelecek ile ilgili bir bakış açısı sunmaya özen gösterdiğimiz sunumun ardından, piyasadaki değişimleri ve bu değişimlerin sebeplerini irdelediğimiz Panel bölümünde bir çok soruya yanıt verildi.
Açılış konuşması Dörtyol Tesisi Üretim Direktörü Sayın Ozan Karadağ, sunum Pazarlama Uzmanı Sercan Asiltürk tarafından gerçekleştirilirken panel sorularını Satış uzmanı Erdem Korucuoğlu yanıtladı.
Mmk alınan tüm olumlu geri bildirimler doğrultusunda, incelikli organizasyonu için SteelOrbis ekibine ve değerli katılımları için sektör temsilcilerimize teşekkürlerini sundu.

CEVAP VER