BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’DEN BAŞARILI BOKSÖRLERE HEDİYE

351

İskenderun Belediyesi Boks Takımı kentimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Erzincan, Malatya ve Hatay’da gerçekleşen Genç Erkekler Ferdi Türkiye Boks Şampiyonasında katılan İskenderun Belediyesi Boks Takımı sporcuları düzenlenen turnuvalardan başarılı bir şekilde döndüler.

Düzenlenen müsabakalarda 63. kg’de Türkiye 2.’si Baran Onaylı, ağır sıkletde Türkiye 3.’sü Mert Eroğlu ve Türkiye 3.sü Abdullah Demir İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ettiler.

Düzenlenen müsabakalar hakkında bilgiler veren Boks Antrenörü Hasan Erdener Başkan Dingil’e spora ve sporcuya verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar sporun ve sporcunun her zaman yanın da olduk ve olmaya devam edeceğiz. İskenderun Belediyesi olarak gençlerin ve çocukların sporla yetişmesi anlamında spor ahlakı ve spor kültürüne sahip aynı zamanda spor ile eğitimi bir arada yürüten bireyler olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sizlerin bu başarıdan dolayı tebrik ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Başkan Seyfi Dingil, başarılı sporculara çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

CEVAP VER