Emeğin Babası Sözünü Tutuyor…

720

Emegin babası sözünü tutuyor…
Celik iş sendikası gnl. bsk. Yunus Degirmenci hatirlanacagi uzere goreve geldiginde yeni Çelik iş sloganıyla yola çıkmış ve bundan sonra barış ve kardeslik icinde kimseyle kavga etmeden büyüyerek emekcinin hakkini savunup koruyacagini ve isverenlerle de endustriyel iliskilerde uyumlu bir birliktelik sergileyecekleri beyan etmisti..
O gunden bu yana hemen her isyerinde cok olumlu adimlar atilarak emekcilerin haklari masada el sıkışarak alindi ve alinmayada devam ediyor.
Ulkenin en buyuk sendikalarindan olan Çelik iş sosyal sorumluluk projelerinde ve ulke menfaati konularinda da öncülük ederek kamuoyundan olumlu tepkiler aliyor.
Ulkemizin son donemde uzerine oynanan oyunlari bozmak icinde devletimizin yaninda olduklarini her firsatta dile getiriyorlar.
Hemen her subesini sıkı bir sekilde denetleyen ve basariyi sart koşan Degirmenci tüm yöneticilerin sahada emekcinin sorunlari ve dertleri ile yakindan ilgilenilmesini istiyor.
Genel baskan olarak her firsatta emekcilerle kucaklasan Degirmenci, emegin babasi olarak sorun dinleyip çözüm üretmeye kendini sartlandiriyor.
Kendini omuzlara almak isteyen emekcilere dönerek;
“Ben işçinin sırtına basacak adam degilim” diyerek kalplerde ayri bir yer edinmisti.
Yolun açık olsun emegin babası….

CEVAP VER