Güler;”Hatay’ı ihya edeceğiz”

851

AK Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı İbrahim Güler, “İnanıyorum ki milletimiz tüm olanları biliyor ve görüyor. Bu konuda hesabını 31 Mart akşamı verecektir. Milletimizle birlikte önümüzdeki süreçte istişare içinde Hatay’ı ile İskenderun’u yeniden imar ve ihya edeceğiz.” İfadelerini kullandı.
yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretler gerçekleştiren Güler, İskenderun Kaymakamlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İskenderun Belediyesi, Gazeteciler Cemiyeti ve Deniz Ticaret Odasını ziyaret etti.
ardından, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve esnafla bir araya gelen Güler
Kendilerinin en önemli özelliklerinin altında yatan en önemli nedenin şeffaflık, dürüstlük ve istişarenin olduğunu ifade etti.

İskenderun’da yaşanan trafik sorunuyla ilgili Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni eleştiren Güler, “İskenderun kent içi trafik düzenlenmesi yapıldığında şoförler İskenderun Belediyesi’nin şoförler odasının ve STK’larının bilgisi yok. Neden çünkü her şeyi bilen bir Büyükşehir Belediye Başkanı var.
Eldeki kaynaklar İskenderun ve Hatay’ı sil baştan imar etmeye yeterli. Allah nasip eder Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı olursak biz yanlışları milletimizle ve STK’larla birlikte tartışarak düzelteceğiz. Doğruları milletimizle ve kentimizin önemli dinamikleriyle birlikte araştırıp doğruyu uyarlayacağız.” şeklinde konuştu.

Güler’in İskenderun ziyaretlerine partililer de eşlik etti.

CEVAP VER