GÜLER; “MEMLEKET BİR GÖNÜL İŞİ, AŞK İŞİ, SEVDA İŞİDİR”

1501

AK PARTİ DÖRTYOL SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ AÇILDI

Hatay’da Cumhur İttifakı Seçim Büroları düzenlenen törenlerle açılmaya başladı.
AK Parti ve MHP’nin il ve ilçe bazında adaylarının katılımı ile AK Parti Dörtyol’da Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı yapıldı.

Dörtyol’da gerçekleştirilen açılış programına AK Parti Hatay Milletvekilleri H. Bayram Türkoğlu, Hüseyin Şanverdi, Abdulkadir Özel, MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, MHP Dörtyol Belediye Başkan Adayı Fadıl Keskin, MHP Dörtyol İlçe Başkanı Şerif Türker, Kadın Kolları Başkanı Ulviye Özer Öner, Ülkü Ocakları Başkanı Oğuzhan Özdemir, Ak Parti İlçe Başkanı Burak İzgi, Kadın Kolları Başkanı Zerrin Perçin, Gençlik Kolları Başkanı Hasan Polat, AK Parti Dörtyol Belediye Başkan Aday Adayları çok sayıda MHP ve AK Partili vatandaşlar katıldı.
BAHANELERİN ARDINA SIĞINMAYACAĞIZ
Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler ise İlk kurşunun atıldığı Dörtyol’dan yol alarak seçim çalışmalarına başladıklarını Büyükşehir Belediye ve Dörtyol’u kazanmak ve Hatay ve Dörtyol’a hak ettiği hizmeti kazandırma için gerekeni yapacaklarını belirtti.
Güler, yollar su altında kalmayacak, kanalizasyonlar yapılacak ve biz engel tanımadan hizmetlerimizi yapacağız. Bundan önce hizmet edildi de kim önüne durdu. Bizler böyle bahaneleri ardına sığınmayacağız dedi.
DEVLETİN BEKASI İÇİN BİR ARADAYIZ
Cumhur İttifakı’nın bir gönül birliği olduğuna dikkat çeken Güler, memleketin geleceği adına gönül birliği yaptığımız ittifakı anlayamıyorlar, çekemiyorlar.
Bu tablonun nasıl yaşanabildiğini anlamıyorlar, anlayamazlar, çünkü aynı pınardan su içmiyorlar, bunu hissetmek için Malazgirt’te Alpaslan, olmak gerek, İstanbul da Fatih olmak gerek, Mustafa Kemal Atatürk olup Samsuna çıkmadan Dörtyol’a İlk Kurşun olup düşmanın beynine saplanmadan anlayamazlar, çözemezler, hissedemezler ve başaramazlar.
Cumhur İttifakı bu devletin bekasına, bu milletin birliğine, göz dikenlere karşı sürdürdüğümüz bir ruhtur.
Hatay’ın imarını inşasını yine bu ruhla yüce milletimize güvenerek sürdüreceğiz.
MEMLEKET BİR GÖNÜL İŞİ, AŞK İŞİ, SEVDA İŞİDİR
Vatan sevgin, devlete sadakatin, millet sevgin, bayrak sevgin, için değişim şart diyerek sözlerini sürdüren Güler, Hatay’ın demogratif yapısı hiçbir yerde yok. Biz özel bir memlekette yaşıyoruz bu nedenle Hatay’ı layık olduğu yerde görmek istiyoruz.
Bu gün Dörtyol yağmurlu sokakta yaşlı teyzeler amcalar gördüm. Çukur çamurdan yürüyemiyorlardı. Hatay bunu, Dörtyol bunu halkımız bunu hak etmiyor.
HBB DE HİZMETLER AĞIR, AKSAK VE SAKAT
15 İlçeye şöyle bir bakın diyen Güler, HBB de yapılan tüm hizmetler ağır aksak ve yanlış gidiyor. Ardından pişmanlık sözleri olmadı, düzelteceğiz sözleri ile pişmanlıklarla geçen bir beş yıl.
Sadece bahaneler, sadece mazeretler üretiyorlar.
Koca bir hiç ile nereye harcandığı bilinmeyen 7,5 trilyon söz konusu ise ortada sadece yalan, sadece uydurma ve sadece hayali hizmet var demektir.
Şöyle bir örnek verelim …..
Üzerinde Büyükşehir yazan kiralık araçlar satın aldığımızda 13 trilyona mal oluyor. 5 yılda kiralama bedeli 190 trilyon ödeme yapılmış.
BU NASIL BİR HİZMET ANLAYIŞIDIR?
Umutulmasın ki bu para devletin parasıdır.
Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan,1994 yılında İstanbul’a söz verdi çukur çamur çöp kalmayacak diye söz verdi. Bende size söz veriyorum Dörtyol da çukur, çamur, çöp, kalmayacak.
Dörtyol’u Fadıl Keskin, başkanımla birlikte el ele omuz omuza verip yeniden inşa edeceğiz şeklinde konuştu.

CEVAP VER