BAŞKAN SAVAŞ ADIYAMAN’DAKİ HAİN SALDIRIYI KINADI

6073

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Adıyaman ilinde PKK’lı teröristlerin el yapımı patlayıcı ile düzenlediği hain terör saldırı sonrası kınama mesajı yayımladı.

“TERÖR OLAYLARININ BİR AN ÖNCE GEREKLİ ÖNLEMLER ALINARAK SONA ERDİRİLMESİ VE TAMAMEN BİTİRİLMESİ EN BÜYÜK TEMENNİMİZDİR”

Yayımladığı mesajda Başkan Savaş,” Adıyaman’da askerlerimize yönelik gerçekleştirilen hain saldırıyı üzüntü içerisinde öğrendim. Menfur saldırıyı gerçekleştirenleri ve terör faaliyetleriyle insan canına kasteden karanlık zihniyetleri şiddetle kınıyorum. Ülkemizin birlik, beraberlik ve huzurunu bozmaya yönelik gerçekleştirilen bu hain saldırılar Türk Milletinin birliğini ve dirliğini asla sarsamaz. Ülkemizi derinden etkileyen ve yasa boğan terör olaylarının biran önce gerekli önlemler alınarak sona erdirilmesi ve tamamen bitirilmesi en büyük temennimizdir. Hain teröristler tarafından saldırıda şehit düşen vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine, sevenlerine ve tüm Türk halkına sabır ve başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” dedi.

CEVAP VER