Gülcan Polat Kırıkhan Sporu Ağırladı.

49429

Gülcan Polat ailesi olarak gördüğü Kırıkhan Sporu yemekte ağırladı.
Kırıkhan Spor Moral Depoladı.
Kırıkhan Spor As Başkanı kentimizin tanınmış avukatı Gülcan Polat takım oyuncuları onuruna İskenderun Mikado Restoranda bir akşam yemeği verdi.
Düzenlenen akşam yemeğine takım oyuncularının yanısıra Başkan Hüseyin Çağlar ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber teknik heyette katıldı.
As Başkan Gülcan Polat düzenlenen akşam yemeğinin bir moral veya motivasyon yemeğinden çok bir aile yemeği olduğunu, birlik ve beraberliklerinin iyi ve kötü günde de devam edeceğini söyledi.
Polat;
“Gösterdiğiniz performansın ve çalışmalarınızın ne kadar azimli olduğunun farkındayım. Gözlerinizde kazanma ve başarma hırsını görüyor ve seviniyorum. Bu ve buna benzer yemeklerde sıkça biraraya gelmek istiyoruz. Bir yemekte biraraya gelebilmek için illaki galibiyet almış olmanızı beklemiyorum. Biliyorum ki sizler de en az bizler kadar başarılı olmak ve Kırıkhan Spor’un bayrağını göndere çekmek istiyorsunuz. Takımımıza bugüne değin maddi manevi katkılarını eksik etmeyen başta Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz olmak üzere tüm destekçilerimize ve bizleri asla yalnız bırakmayan taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum.
Bizler inanarak bu yola çıktık ve başarıya kilitlendik. İyi ki buradasınız iyi ki varsınız sizlerle gurur duyuyor ve başarılar diliyorum.
Cumartesi günü oynanacak Kırıkhan Spor İskenderun Belediye Spor maçını çok önemsiyorum. O gün benim doğum günüm. İnşalllah bu günü galibiyetle taçlandırır ve doğum günümü daha anlamlı kılarsınız.” dedi.
As Başkan Gülcan Polat’tan sonra söz alan Başkan Hüseyin Çağlar futbolcuların her birini evladı ve kardeşi gibi gördüğünü belirterek ;
“Ben Kırıkhan Spora Başkanlık yapmaya değil sizlere birer abi kardeş olmaya geldim. Sizlere olan güvenimiz tamdır. Başarıya olan inancınızın farkındayım. As Başkanım Avukat Gülcan Polat hanımefendiye bu akşam bizleri burada bir araya getirdiği ve nazik ev sahipliği için çok teşekkür ediyorum. İnşallah başarılarımızla taçlandıracağımız mutlu bir çok gecemiz olacaktır. Bizlere destek olan maddi manevi yanımızda duran Ayhan Yavuz Bakanım başta olmak üzere tüm sevenlerimize ve destekleyenlerimize taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu aile başarıyı hak ediyor”. dedi.
Samimi sohbet havasında geçen yemekte ev sahibesi As Başkan Gülcan Polat tüm futbolcularla yakından ve tek ilgilenerek örnek bir ev sahihibesi olduğunu gösterirken futbolcular kendisine teşekkür etti. Karşılamada olduğu gibi uğurlamada da Gülcan hanım sporcuların ellerini tek tek sıkarak başarı diledi.
Haber Ekspres ailesi olarak takımımıza başarılar diliyoruz…

CEVAP VER