Hukukçulardan Yeni Yıl Hediyesi

49362

Hukukçu Meleklerinden Kırıkhanspora Moral Takviyesi

Kırıkhanspor Asbaşkanı Avukat Gülcan Polat , kritik Silifkespor maçı öncesinde , takıma Kırıkhan Edempark “ta kahvaltı verdi . Kahvaltıya onur konukları olarak , Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Efsane Başkan olarak bilinen Kırıkhansporun eski başkanlarından Mete İçcan da katıldı . Kahvaltıda kulüp yönetiminden Başkan Hüseyin Çağlar , Rasim Uçak ,Avukat Asena Aysel Çekinmez ve Uğur Öğünç de de hazır bulundu .
Kahvaltı sonrası Asbaşkan Gülcan Polat ve Avukat Asena Aysel Çekinmez , tüm futbolcular , teknik heyet , kulüp çalışanları ve tribün liderlerine ayrı ayrı yılbaşı hediyeleri verdiler . Futbolcular hediyelere teşekkür ederek galibiyet sözü verdiler .
Asbaşkan Gülcan Polat, ayrıca , ince bir jestle “Kırıkhanspor’un künyesinde tescilli 1 numarası daima Mete İçcan “dır “ diyerek 1 numaralı formayı Efsane Başkan Mete İçcan ‘a hediye etti . Mete İçcan , teşekkür ederek , dün olduğu gibi bugün de Kırıkhanspor ‘ un yanında olduğunu söyledi . Samimi bir aile ortamı havasındaki kahvaltıda Belediye Başkanı Ayhan Yavuz , Kırıkhanspora maddi manevi desteklerinin artarak devam edeceğini belirterek takıma Silifke maçında başarı diledi . .Biz de Kırıkhanspora başarılar diliyoruz.


CEVAP VER